Założenie spółki – firma budowlana w Hiszpanii

Hiszpania to kraj o wielkiej kulturze i historii. Zamieszkuje ją 46 milionów ludzi i jest czwartym co do wielkości krajem na świecie. Hiszpania ma długą i bogatą historię, sięgającą czasów Cesarstwa Rzymskiego. Jest to atrakcyjne miejsce dla przedsiębiorców, ponieważ oferuje wiele korzyści, takich jak niskie podatki, wysoka jakość życia, dobra infrastruktura. Założenie spółki w Hiszpanii można wykonać w trzech krokach: rejestracja nazwy firmy w Krajowym Rejestrze Spółek (RNE), otwarcie rachunku w banku i złożenie wniosku o rejestrację w Urzędzie Skarbowym. Dziś postaramy się powiedzieć więcej na temat założenia firmy budowlanej w Hiszpanii. Tego typu działalność może okazać się bardzo rentowna przede wszystkim ze względu na fakt, że wielu Polaków decyduje się na zakup nieruchomości. Po zakupie nieruchomości niezbędny może okazać się remont pomieszczeń, a powierzyć go warto firmie, z którą mamy doskonały kontakt i może swobodnie się komunikować.

Firma budowlana w Hiszpanii – dlaczego warto je wybrać?

Założenie spółki w Hiszpanii może być skomplikowanym procesem. Jest jednak kilka kroków, które należy podjąć, aby z powodzeniem założyć firmę w Hiszpanii. W tym artykule omówimy etapy zakładania firmy w Hiszpanii i co jest do tego potrzebne. Wielu Polaków decyduje się na świadczenie usług w branży budowlanej na terenie Hiszpanii. Dzieje się tak nie bez powodu. Przede wszystkim jest to rozwiązanie dedykowane dla Polaków, którzy w atrakcyjnej cenie zakupili nieruchomości, a po sfinalizowaniu transakcji niezbędny może okazać się remont. Obecnie firma budowlana w Hiszpanii to bardzo rentowny biznes. Spółka w Hiszpanii to jedna z atrakcyjnych form prowadzenia działalności w Unii Europejskiej. Ale co najlepiej zrobić w momencie, kiedy chcesz rozpocząć prowadzenie działalności jako firma budowlana w Hiszpanii? Sprawdźmy!

Firma budowlana w Hiszpanii – jaką formę wybrać?

Najpierw przyjrzymy się wymogom niezbędnym do założenia spółki w Hiszpanii, następnie różnym dostępnym rodzajom działalności gospodarczej, a na końcu, jak zarejestrować firmę u władz hiszpańskich. Jeśli chcesz założyć firmę w Hiszpanii, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zarejestrować firmę w hiszpańskim urzędzie skarbowym. Ten proces jest dość prosty i można go wykonać online. Będziesz musiał podać podstawowe informacje o swojej firmie, takie jak nazwa, adres i rodzaj prowadzonej działalności. Poprosi również o numer identyfikacji podatkowej, który można uzyskać z Krajowego Rejestru Handlowego (RNC). Proces jaki jest stworzenie nowej spółki w Hiszpanii, można zakończyć w ciągu około tygodnia, jeśli przed rozpoczęciem masz przygotowane wszystkie dokumenty. Rejestracja będzie kosztować około 250-300 euro w zależności od prowadzonej działalności i tego, czy się ubiegasz. Mamy nadzieję, że jeśli dysponujesz odpowiednimi kompetencjami i osiągniesz odpowiednie formalności, uda Ci się pozyskać klientów na usługi budowlane na terenie Hiszpanii. Dzięki temu w prosty sposób rozwiniesz swój biznes i osiągniesz sukces, o jakim marzysz.