Firma budowlana w Hiszpanii

Twoja firma w ostatnim czasie mocno się rozwinęła i zastanawiasz się nad jej powiększeniem lub otworzeniem następnych filii? Chciałbyś wejść na światowy rynek i pozyskać nowych klientów, którzy ściągną kolejnych? Szukasz biura księgowego, które zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z założeniem Twojej działalności w Hiszpanii? Firma księgowa dostępna na stronie Accountingservicesinspain.com oferuje umówienie wszystkich spotkań z notariuszem, zarejestrowanie firmy w przeróżnych instytucjach oraz pomoc w późniejszym prowadzeniu jej, aby dobrze prosperowała i była popularna na rynku.

Biuro księgowe dla firmy budowlanej w Hiszpanii

Na rynku istnieje duża ilość biur zajmujących się wprowadzaniem i rejestracją spółek w Hiszpanii. Klienci, wybierając takie biuro, sugerują się opiniami innych oraz doświadczeniem, jakie posiadają jego pracownicy. Polscy przedsiębiorcy szukają także księgowości, które prowadzą dokumenty i wszelkie formalności w języku polskim. Nie każdy bowiem zna język hiszpański, Accountingservcesinspain oferuje usługi w języku polskim. Posiadamy pracowników znających język polski, którzy przetłumaczą dla Ciebie dokumenty właśnie na Twój ojczysty język. Dodatkowo nasza kadra znana jest ze świetnej znajomości prawa pracy, które obowiązuje w Hiszpanii. Gestoria Ramon Santafe posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakładaniu różnego rodzaju spółek w tym pięknym kraju. Nasze biuro księgowe w Hiszpanii istnieje bowiem od 1996 roku. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko usługi księgowe, ale także kadrowe oraz podatkowe. Pomożemy Ci obliczyć podatki, jakie będziesz musiał płacić, prowadząc firmę na zachodzie Europy. Oferujemy Ci także doradztwo związane z procedurami obowiązującymi w hiszpańskim Urzędzie Skarbowym. Będziemy Cię informować o wszelkich przysługujących Ci ulgach i zwolnieniach z podatków, a także o sankcjach oraz reklamacjach. Jeśli zdecydujesz się zakończyć działalność, nasze biuro księgowe w Hiszpanii zajmie się jej wyrejestrowaniem w Urzędzie Skarbowym.

Usługi księgowe oraz kadrowe

Jeśli decydujesz się na zatrudnianie w swojej firmie pracowników, musisz zdawać sobie sprawę z tego, jakie mają oni prawa i jakich procedur musisz przestrzegać. Hiszpanie bowiem potrafią upomnieć się o swoje prawa nawet na drodze sądowej. Accountingservicesinspain.com zajmie się sporządzeniem umów dla Twoich pracowników, które regulować będą obowiązujące w Hiszpanii przepisy. Ponadto będziemy przygotowywać i wyliczać pensję dla pracujących w Twojej firmie osób, uwzględniając przy tym dodatki oraz potrącenia. Do oferowanych przez nasze biuro księgowe w Hiszpanii usług księgowych należą zmiany związane ze statutem spółki oraz w jej kapitale zakładowym, księgowanie zarobków oraz wydatków firmy czy w późniejszym czasie jej likwidacja, oraz zamknięcie. Będziemy przygotowywać sprawozdania roczne oraz wszelkiego rodzaju księgi rachunkowe, których prowadzeniem również się zajmiemy. Gestoria Ramon Santafe posiada ogromną ilość zadowolonych klientów, którzy korzystają z naszych usług.